corian

Valmistame Corian’ist mööblit, tööpindu, valamuid ja muid sisustus elemente. Corian on huvitav materjal, mida saab töödelda piiritult. Corian pinnad pakuvad kõrget vastupidavust ja esmaklassilist esteetilisust.
CORIAN® on tehiskivi – akrillkivi, mille tehnoloogia töötas välja tuntud firma DuPont™ 1966.aastal.
Tehiskivi CORIAN® luues püüdis firma DuPont™ valmistada ideaalse pealispinnaga materjali. Materjali loomise kallal töötades arvestas firma loodusliku kivi eeliseid (põhiliselt kõvadust, vastupidavust ja ilu), püüdes seejuures vältida kõiki selle kivi puudusi: looduslikke pragusid, millesse tungib tolm ja muu mustus, suurt radioaktiivsuse ohtu, värvi ja faktuuri muutlikkust, samuti kahjustatud pinna restaureerimise võimatust. Peale selle on looduslik kivi katsudes külm, mis pole just eriti meeldiv meie kliima tingimustes, kus nii kesiselt on päikest ja sooja.
Firma DuPont™ materjali Corian® struktuuris pole poore ega pragusid, seepärast ei jää sinna peale ei mustust ega mingeid plekke, mille tekitavad iagsugused söögitegemisel kasutatavad vedelikud (ketšup, äädikas, sidrunimahl, kohv, vein jms). Firma DuPont™ kivi Corian® struktuuri homogeensus (ühtlus) on eriti tähtis selle kasutamisel niiskes ja karmis suurte temperatuuri kõikumistega keskkonnas. CORIAN® toob teie siseruumi nii stiili kui ka ilu, samuti kergendab Teie elu.

 

About the author