KÜPSISED

IdealMööbel OÜ kasutab sellel veebisaidil küpsiseid teatavate eelistuste salvestamiseks ja veebisaidil tehtud valikute meeldejätmiseks. IdealMööbel OÜ kasutab küpsiseid ka analüüsi eesmärgil, et saaksime jälgida võrguliiklust ja kasutustaset. Võimaluse korral hoidutakse veebisaidil kasutamast kolmandate isikute jälitusküpsiseid, ehkki teatavate funktsioonide puhul ja mõnedel veebilehtedel, kus kasutatakse sotsiaalvõrgustiku vidinaid või funktsioone, võib see olla vältimatu. Samas saate oma veebilehitseja privaatsussätete alt kolmandate isikute küpsised keelata ning lisaks pakub enamik uuemaid veebilehitsejaid mittejälgimise valikut, mis keelab kolmandate isikute jälitusküpsiste kasutamise.

Kontakti ja tellimus vormi alt saadetud isiklike andmeid nagu nimi, email, telefon, aadress/asukoht kasutatakse ainult teiega kontakti võtmise eesmärgil ning ei kasutata muudel eesmärkidel.

Kõiki teie andmeid ja nõusolekuid on võimalik iga hetk tagasi võtta ja andmeid kustutada, selleks tuleb edastada vastava sisuline emaili info@ideal-moobel.ee

Veebisaidi ja selle funktsioonide kasutamine tähendab, et nõustute küpsiste kasutamisega kooskõlas eespool sätestatud üksikasjadega.